Apgraizīšana?????? ... in Latvian

Jautājums
Es esmu, kam problēmas ar manu draugu diskusijas par punktu apgraizītajiem. Viņa uzskata, ka tas ir tikai uz ebrejiem, bet es saku, ka ir pārliecināts par personīgo higiēnu summu. Vai kāds ir pierādījumi par iemesliem zēniem apgraizīties, izņemot reliģiskās iemeslu?

Personai, kura teica, jūs ceru saņemt briesmīgs STD, es esmu lesbiete un mana draudzene ir tīrs. Paldies par domu tho.

Šķīdums
tā tīrāku, izskatās labāk, un es neesmu ebreju? Es zinu daudz puiši, kuri saņem to. tur ļoti daudz vīriešu, kas ir gotten circumsized, protams, jūsu draugs var noticēt, ka viņi visi bija ebreji.

Atbildēt
Zināma personīgās higiēnas iesaistīti?

Tas ir reāls higiēniski ir bērnu netīrās autiņbiksītes ar atvērta brūce.

Apgraizīšana ir barbarisks zvērības, un no cilvēka pamattiesībām uz veselu un neskartu ķermeni pārkāpums.

Vairums vīriešu pasaulē nav apgraizīts, aptuveni 80%, un tie, šķiet, ir diezgan apmierināti ar to unmutilated.

Ja circumision ir tik izdevīga un tīrs, kāpēc ne viņi apgraizīt sievietes? Sieviete priekšādiņa, vai klitora kapuci amputēta ar sieviešu apgraizīšana, (ne vienmēr klitors, kā daži neinformēti cilvēki domā - tas clitorectomy), un ka varētu apgalvot, ka
"Tīrāka", kā sievietēm arī ražot smegma Jo lūpu krokām.

Ak, bet sieviešu apgraizīšana ir dzimumorgānu kropļošanu, tāpēc tas ir nelikumīgi izdarīt to sieviešu nepilngadīgajiem --- kā tam vajadzētu būt.

Bet vīriešu dzimumorgānu kropļošanu, ko sauc apgraizīšana, ir arī dzimumorgānu kropļošanu; ģenitāliju kropļošana ir dzimumorgānu kropļošanu, neatkarīgi no dzimuma upuri.

Priekšādiņa ir ne tikai "ekstra ādas", bet neatņemama daļa no dzimumlocekļa kas nepieciešams pilnīgai seksuālo jutību un funkcijas, kā arī vīrieša pilnīgu seksuālo baudu.

Apgraizīšana ir bojājums, tas ir nervu un asinsvadu bojājumus.

Ļoti, ļoti maz vīrieši kādreiz faktiski izvēlēties apgraizīties.

Gandrīz visi apgraizīts vīriešiem bija tas spiež kā zīdaiņiem, lai izvairītos no jebkādas izvēles jautājums, un tāpēc zīdainis nevar sevi aizstāvēt pret to sasprādzētas uz leju, uzbruka un sakropļoti ar dzimumlocekļa miesnieks.Apgraizīšana ir sliktākais mānīšana jebkad pastrādāti uz vīriešu dzimumu.

Priekšāda nav iedzimts defekts, tā ir pirmdzimtības.

ERIC

Atbildēt
Jums ir taisnība Steph ka reliģiskā tradīcija ir aiz daudz no tā. Pakļaujot galu dzimumlocekļa var uzlūkot kā veids, kā padarīt vīrišķība vairāk acīmredzama.

Daži cilvēki domā, ka ir veselības iemesls - tāpēc, ka baktērijas var uzkrāties zem priekšādiņas.

Bet hey, nav šie puiši nekad dzirdējis par mazgāšanas?

Ka veselības iemesls varētu būt būtiska gados pirms tekoša ūdens un vannas istabu māju, bet jebkurš cilvēks, kurš dušas katru dienu var saglabāt viņa penis ļoti tīrs.

Tāpēc es ont uzskatu, ka ir kāds pamatots iemesls, apgraizīšana - un pierādījumu pret daudz.

Atbildēt
Visi šie neinformēts cilvēki, kas saka, apgraizīties ir tīrāks nezinu WTF viņi runā. Puisis ka neapgraizīts un mazgā reizi dienā ir ne vairāk nešķīsts kā jebkura sieviete, kas nav tīrs ikdienas.

Sieviete dzimumorgāniem var būt daudz filthier nekā jebkurš uncircumcised puisis.

Un izņemot reliģisku iemeslu dēļ, kas ir pilnīgi radikāli, ir ļoti maz gadījumi, ka kāds puisis jābūt apgraizīts. Tas nav veselīgāka, tīrāku vai jutīgas pret STS.

ASV, sākotnēji zēnu vairākums bija apgraizīts, lai saglabātu tos no masturbating. Nu mēs visi zinām, cik labi, ka darbojas. Bet tad, kad ārsts sapratu viņi varētu izmantot vecākus jaundzimušo vīriešu skaitu stāstīt viņiem, cik svarīgi bija, lai viņu dēli sakropļoti, tā kļuva par normu. 95% no circumcisions ASV pēdējo 100 gadi bija pilnīgi nevajadzīga operācija.

Atbildēt
Nav būs jauki par šo vienu.

Man bija apgraizīts pie 18. Dievs mūs visus neslīpēts. Tas ir, kā tas ir vajadzēja būt. Man bija sekss un jacked off pirms es saņēmu apgraizīts, un abi gadījumi ir labāk, ja jums ir neapgraizīts. Apgraizīšana nav jūsu izvēle. Viņa ķermenis, viņa lēmumu. Visiem jums mātēm un tēviem, kas to dara, lai jūsu bērnam, jums vajadzētu gaidīt, lai dienā, kad jūsu dēls jautā, kāpēc jums sakropļoti savu dzimumlocekli. Gudrs solis.

Ja Jums ir apgraizīts, un bija to izdarīt pēc dzimšanas, jums vajadzētu fiziski pārspēt savus vecākus.

Par visu jums, kuri saka, tas izskatās briesmīgi neslīpēts, jūs apzināties jauku rēta jums kā bērnu tiesības? Nu nav jāuztraucas, jo tas nav dodas prom. Un kā tas smaržo? Tiešām labs attaisnojums. Viss, kas nepieciešams ir ikdienas dušas, lai attīrītu, ka līdz. Sievietes smarža sliktāk nekā šis, un mēs teikt neko.

Stop apgraizīšanu.

Joprojām nav pret apgraizīšanu? izbraukšana manu avotiem.

Joprojām nav pret to? Jums ir vai nu idiotisks sieviete, kas patīk, jo, kā tas izskatās, vai vīrietis, kurš tika pārtraukts pret viņa gribu.

Ja Jums ir apgraizīts, un jā, es esmu tagad (neuztraucieties es esmu atjaunot manu priekšādiņa, to sauc priekšāda restaurācija .. google to.), Jūs nekad zināt, cik daudz nervi esat pazaudējis, kad tas barbarisks prakse tika veikta par jums .

Atbildēt
Vispirms off, kristieši iet ar jaunās derības kas nozīmē visas vecās likumus, tostarp uztura likumiem un apgraizīšana iet ārā pa logu.
http://www.noharmm.org/christianparent.h ...

Ebreju rituāls apgraizīšana sauc Brit milah (derība apgraizīšana). Viņi domā, ka tā ir zīme Dieva apņemšanos Ābrahams (vajadzēja dibinātājs ebreju saskaņā ar Bībeli), lai viņi apgraizīt visas vīriešu zēniem. Ir tomēr mūsdienu ebreju kustības ho redzēt darbību kā barbarisks un nav jābūt ebrejs:
http://jewsagainstcircumcision.com/

Ir ebreji tiesības ticēt ko viņi dara? Atbilde ir nē. Maz no Bībeles ir vēsturisks fakts, jo ir pierādīts ar arheoloģiju un analīzi par tekstu, kas atrod galvenās pretrunas un neracionālu stāstus.

Bībele tika radīta un norakstīts vairāk nekā tūkstoš gadus pēc Ābrams domājams nomira (vajadzēja datumu viņa nāves bija aptuveni 2100BC). Izraēlieši vainoja par to, ka viņi cietuši grūtības (nu badu vai Conquest no citām tautām) par to, ka tie nav redzami Dievs cieņu. Bībele tika sastādīts no apmēram 9 gadsimta BC gada. Šīs Bībeles mērķis bija īstenot stingru kodu (ne jaukta laulība, pielūgt tikai vienu Dievu, aizliegums uz atsevišķiem pārtikas produktiem, apgraizīšana uc). Ko pēc tam viņi domāja, ka Dievs tos aizsargāt. Tur bija vairāk nekā viens autors no Vecās Derības - tas tika pievienots vairāk nekā gadu. Tas sasniedza Tā galīgo formu, par 2 gadsimta BC. Uz daļām Bībelē (tai skaitā 17 Genesis), kas komandu apgraizīšana tika pievienotas 6 gadsimtā pirms mūsu ēras, ko autors dēvē par priesteru avots.

Es gribētu ieteikt jums izlasīt:
Atzīmēti jūsu miesas: apgraizīšana no Senās Jūdejas Leonards B. Glick Modern America:
http://www.amazon.com/Marked-Your-Flesh- ...
Kurš rakstīja Bībeli Richard Elliot Friedman:
http://www.amazon.com/Who-Wrote-Bible-Ri ...

Apgraizīšana par bērnu zēns bez viņa piekrišanas ir ētiski nepareizi. Nav veselības iemesli ebreju bausli - tas bija tikai upuris, un ka tas bija.

Ne-reliģisko apgraizīšana tikai sākās kā veids, pārtraucot zēni no masturbācijas Viktorijas laikos:
http://www.historyofcircumcision.net/

Tas ir turpinājies ASV par kādu dīvainu iemeslu dēļ. Neviena cita 1. vārdu valstī to dara. Es esmu no Lielbritānijas un Eiropā, neviens nav apgraizīts.

Ir vairāki iemesli, kāpēc atstājot bērnu neskarts ir labākais daudz.

Noskatieties šo video no NOCIRC:
http://www.youtube.com/watch?v=AHVvB1oHA ...

Aprūpe ir daudz vieglāk, jo nekas jādara. Priekšādiņa ir unretractable zīdaiņa vecumā tik vienkārši atstāt to atsevišķi. Līdz ar to nav tīrīšanai zem tā vai velkot to atpakaļ ir nepieciešama. Faktiski, tas ir ieteicams ārsti vienkārši atstāt to atsevišķi.

Apgraizīts zēni prasa daudz vairāk aprūpi. Apgraizīts zēni ir diskomforta, jo ir atvērta brūce. Tas brūces var viegli inficēties. Tā var arī iekaist amonjaks ar urīnu. Atdalīta āda var atkal pievienot, lai veidotu ādas tiltu. Būtībā tas ir visai daudz papildu apgrūtinājumus (kas parasti neviens stāsta jums par). Jums vajadzētu arī nedrīkst aizmirst, ka apgraizīšana līdzi dažus riskus:
http://www.circumstitions.com/Complic.ht ...

Viens no galvenajiem iemesliem saglabājot priekšāda ir, ka tas ir seksuālo funkciju:
Priekšādiņa ir daudz specializētu nervus uz tā apakšā. Kad priekšādiņa tiek pārvietots uz augšu un uz leju tas ir ļoti patīkami. Apgraizīts vīrieši ir zaudējuši šo spēju masturbēt viegli, jo nav slīd efekts. Apgraizīts vīriešiem bieži ir jāizmanto mākslīgas eļļošanai ar masturbāciju un dzimuma.

Bez priekšādiņas aizsargā glans, apgraizīts vīriešiem zaudēt vēl jutību. Glans (vadītāja dzimumlocekļa) izžūst. Tā arī otas uz apakšveļa izraisa ādas stingrākus. Skatīt šeit pilnu nodarīto kaitējumu:
http://www.noharmm.org/IDcirc.htm

Ir pietiekams pamats uzskatīt, ka sekss ir labāks par sievieti, kā arī, ja cilvēks ir viņa priekšāda neskarts:
http://xrl.us/foreskinfunctions

Nav skaidri medicīnas veselības ieguvumi ir apgraizīts, un lielākā daļa zēnu negūst labumu veselības gudrs no kļūst to izdarīt:
http://www.circinfo.org/parents.html

Apgraizīšana līmenis ir samazinājies ASV līdz 60%.
Kanādā un Austrālijā līmenis ir samazinājies līdz mazāk nekā 10%. Lielbritānijā likme ir mazāka par 1%. Tikai 20-25% no pasaules ir apgraizīts, 2/3 no tiem ir musulmaņi.
Tātad tas ir darbība, kas no labā visu laiku. Tas ir nepareizi, lai novērstu veselīgu daļa no zēna anatomiju bez viņa piekrišanas.

Atbildēt
Acīmredzot, tas izmanto, lai būt doma, ka apgraizīšana neļāva masturbācija, bet tagad neviena no lielākajām ārstniecības iestādēm aizstāvēt to.
Tur ir slimība, ko sauc hypospadias kur priekšādiņa tiek izmantoti, lai labotu kaitējumu, bet acīmredzot tas ir ļoti reti notiek.
Bet, ir neapgraizīts ir paredzēts, lai padarītu seksuālo justies labāk par vīriešiem :)

Atbildēt
Pierādījumus jāizsver ar medicīnas iestādēm visā pasaulē, un viņi visi saka komplikāciju likmi salvetes pretenzijas labumu. Piemēram, "Daži Ziemeļamerikā pētījumi liecina, ka zēni, kuri bija apgraizīts kā mazu bērnu, ir mazāk iespēju saslimt urīnceļu infekcijas pirmajā dzīves gadā, nekā tiem, kuri ir neapgraizīts (nav vecākiem zēniem starpība). Tomēr neapgraizītu zēnu, kurš iegūs urīnceļu infekciju skaits ir neliels. Ja 1000 labi puiši ir apgraizīts, 8 infekcijas tiks novērsta, bet 20 būs komplikācijas saistīti ar apgraizītajiem. Tātad apgraizīšana operācijas risks ir lielāks par ieguvumiem. "
http://www.chw.edu.au/parents/factsheets ...
Apgraizīšana ir amputācija priekšādiņas, nevis papildu ādas, bet neatņemama daļa no dzimumlocekļa mērīšanas 15 kvadrātmetrus collas pieaugušo, vairāk nekā puse no dzimumlocekļa ādas, ieskaitot no jutīgākajām daļu no dzimumlocekļa. Priekšādiņa ir pildīta ar nervu galiem, īpašas anatomiskām iezīmēm, piemēram, divslīpu joslā un ir unikāls elastīgo planēšana rīcību, ļaujot tai slīdēt uz sevi un rīkoties kā Lube. Šī darbība ir tas, ko vairums vīrieši izmanto masturbēt ar. Apgraizīts vīriešiem izmantot to, ko āda viņi ir atstājuši, izņemot tos, kuri ir sagriezti tik cieši, ka tie ir jāizmanto Lube vai vienkārši berzēt to sausu. Neskarts vīrietis var gājiens visā garumā viņa dzimumloceklis, izmantojot savu priekšādiņu un arī ir iespēja izmantot Lube pārāk, ja viņš grib. Dzimumakta laikā priekšādiņa darbojas kā Lube uz ieceļošanas un var darboties kā dambja, novēršot eļļošanas izdalījumi bēgšanu no maksts. Vienā pētījumā sievietēm ziņoja, ka sekss ar nebojātu partneri bija maigāka un vairāk atbilst, jo viņš nav vilces kā grūti justies pietiekami stimulāciju. Noņemot priekšāda kļūst virsmu no iekšējās gļotādas membrānu ārpus ādu glans. Tikko apgraizīts pieaugušajiem parasti iet cauri dažas intensīvas diskomforta nedēļu, jo galviņai ir pastāvīgi pakļauti berzes uz apģērba, kamēr tas attīstās biezāku keratīna slāni un kļūst mazāk jutīga.
ASV ir pēdējā rietumu tauta joprojām dara to aptuveni 50% no tās jaundzimušo vīriešiem, bet pat tur cenas krīt, un daudzas apdrošināšanas kompānijas vairs nesedz to. Diemžēl, kad tas tiek darīts tās nevar izmantot anestēziju, tikai numbing, kas ir riskanti un neefektīva. Tas ir bērnu izmantošanu, tīra un vienkārša.
Dzimumlocekļa formas kā vienu orgānu un pēc piedzimšanas priekšādiņa parasti kausēta uz, piemēram, nagu tās pirkstu glans. Tāpēc nav par mikrobiem un netīrumiem, lai savāktu, līdz tā atdalās protams vēlāk, vidēji 10 gadu vecumā dobums. Tikai zēns pats būtu ievilkt to un tad viņš var mācīt ādu atpakaļ un noskalo ar tīru ūdeni regulāri.
Aplama mēģinājumiem pielokās pārāk agri, bieži ārsti un medmāsas, ir galvenais iemesls kaitējumu zēnu priekšādiņas un reālo galvenais iemesls bērnības circumcisions.
Lai veiktu jaundzimušo apgraizīšanu circumciser ir noārdīt priekšāda prom no ar pinceti glans. Tad priekšādiņa ir vai nu samazināt prom vai skavām, līdz tā nokrīt. Abas metodes radīt bērnu spēcīgas sāpes un viņa izejvielas glans un brūču kož katru reizi, kad viņš urinates. Tas ir diezgan izplatīta, lai izejvielu malas griezuma priekšādiņas drošinātāju uz izejvielu glans laikā sadzīšanas procesā, veidojot ādas tiltus vai tagus. Šīs komplikācijas un citas vairāk smagākajiem bieži vien nav atrasts līdz pubertātes un nav parādās komplikācija statistikā.
Vairāk nopietnas komplikācijas, lai gan ne bieži ir tūlītēji. Daži bērni zaudē savu dzimumlocekli infekciju, asiņot profusely (bieži, jo tie ir hemofiliju) vai pat mirst katru gadu.
Jaunzēlandē pētījums sekoja kohortu zēnu pa dzīvi no dzimšanas līdz 32 gadu vecumam. Aptuveni 40% bija apgraizīts. Neskartos tēviņi ir ar nedaudz mazāku likmi seksuāli transmisīvo infekciju nekā apgraizīts, bet tur nebija nozīmīgas atšķirības.
Izmantojot operācija, lai sakropļot dzimumorgānus nevis veļas mūsdienu rietumu sabiedrībā nav jēgas. Normal neskarts vīriešu dzimumorgāni ir vēl vieglāk nomazgāt nekā sieviešu vieninieku un to pašu vielu, smegma uzkrājas dzimumorgānu krokas abiem dzimumiem. Dažas neskarts tēviņi ir problēmas ar saspringto priekšādiņu, bet tas ir tikai niecīga daļa no neskarts vīriešiem. Nosacījums tagad var gandrīz vienmēr apstrādā ar vienkāršu stiepšanās vingrinājumi, dažreiz kopā ar steroīdu krēmu, kas paātrina procesu.
Es esmu apgraizīts un ienīst to. Es vēlos man ir dota iespēja izvēlēties sev. Neskarts vīrieši var izvēlēties saņemt samazināt jebkurā brīdī savā dzīvē, lai gan lielākā daļa nav vēlēšanās to darīt. Daudzi vīrieši ļaunā ir apgraizīts. Tas vienkārši nav kaut ka lielākā daļa no mums runāt par daudz, pat uz mūsu vecākiem.
Kāds zēns dzimis tagad (pat ASV) pieaugs līdz ar daudziem neskarts draugiem, un ir visas iespējas viņš ļaunā šīs nevajadzīgu kosmētikas ķirurģija.
Geoff

Atbildēt
kāds var būt apgraizīšanu

i got samazināt medicīnisku iemeslu dēļ, un laimīgs, ka man bija

Jums vajadzētu tikai to izdarīt, ja nepieciešams, vai reliģisku iemeslu dēļ

bet es nedomāju, ka tas ir pareizi to darīt, lai mazuļa esmu redzējis dažas klipus un tas izskatījās vētraina, uz pieaugušajiem tās smalkās viņi var darīt tur savu prātu.

Atbildēt
Apgraizīšana ir un vienmēr ir bijusi, tikai reliģiska lieta par lielāko daļu no pasaules.
Tomēr ASV ir, dažādu iemeslu dēļ, vienīgā attīstītā valsts, kas praktizē to "higiēnas" iemeslu dēļ too.
Kas ir nepareizi ar tikai mācību zēns kā mazgāt pareizi? Tas, ko man mācīja, un es nekad neesmu bijis nekādu problēmu ar manu priekšādiņas.

Atbildēt
Tur nav labs iemesls, kas par cicumcision. Kad viss ir likts kontekstā, reliģija nav attaisnojums. Apgraizīšana = novēršot veselīgu un svarīga daļa no kāda ķermeņa aizsardzību pret viņu gribu un, neskatoties uz to, ka tas ir medicīniski unecessary. Tas būtu nelikumīga.

Atbildēt
ok, nopietni, kas dod ****. Man bija draugs reiz, ka dempinga puisis tikai tāpēc, ka viņš nav, domāju, ko?! im nav ka bitcheess draugs ne vairāk. tāpēc, ja jūsu nopietni gatavojas spriest puisis par viņa diick tad es ceru, ka jums briesmīgs STD un tās viens no tiem labu tiem, kas nav iet prom.
Priecīgus Ziemassvētkus visiem, un visiem brīnišķīga diena.

Atbildēt
Stereotipi! Jūs varat būt neslīpēts un tīra tomēr. Penis nav pašattīrīšanās orgāns. Tātad, vai jūs izgriezt vai ne, jūs joprojām ir mazgāt to! Tas ir tāpat kā sakot, mums visiem ir nepieciešams sašūt mūsu dump caurumus, jo tā var iegūt netīrs! Kristus!

Atbildēt
Yeah tā sauc veselais saprāts. Nu, ja jūs dzīvojat ASV. Zēni visu reliģiju saņemt apgraizīts. Tomēr tas ir tāpēc, ka mītu par higiēnu. Tas nav reāli tīrītājs būt apgraizīts, ka ir mīts.

-Connor

Atbildēt
apgraizīšana ir nevajadzīga

Man ir priekšāda un raktuves ir tīrs, un tas izskatās labāk nekā griezumu uz augšu vienu iedragājuši

Man nekad nav bijis nekādu problēmu ar manu priekšāda
tāpēc viss apgraizīšana dara, ir rēta uz dzimumlocekļa un sausa it out

Atbildēt
Tas ir tikai reliģiska / kultūras lieta. Medicīnas pabalsti ir pierādītas, un tie tikai pat šķiet pētīt tos valstīs, kur tas jau ir daļa no reliģijas vai kultūras (pārsteigums). http://www.icgi.orc/medicalization

Atbildēt
cilvēku, kuri saņem apgraizīšanu iegūt infekciju daudz vairāk, tad neapgraizīts, jo tas aizsargā dzimumlocekļa. tur iemesls, kāpēc Dievs dod puiši ka veidā, piemēram, sievietēm ir labias

Atbildēt
pat daži ebreju cilvēki ir izvēlējušies nevis apgraizīt tur dēlus
nav iemesla apgraizīt
vairāk info izbraukšana

Atbildēt
Es zinu, t puiši, kuri nav ebreju un apgraizīts .. Vai jums tas vai ne, tas viss no debates ", kas ir labāks" ir patiešām bezjēdzīga un personīgās vēlmes jautājums, man bija raktuves darīts, kā bērnam.

Atbildēt
Tas tiek darīts, lai personīgo higiēnu. Mans dēls bija 3 dienas vecs, un viņš bija apgraizīts slimnīcā. Ir pārāk daudz krokas ādas, kas kļūst nešķīsts, ja pa kreisi neapgraizīts. Tas ir ne tikai ebrejiem, tas ir ikvienam.

Atbildēt
Par vienu penis izskatās deformētas, ja viņi nesaņem circumsized, divi tās daudz veselīgāku un tīrāku, trīs es domāju, ka gandrīz visi zēni tagad dienas iegūt circumsized ja vien tie ir ebreji, kas mans draugs ir ebreju un, kad viņš ir dzimis, viņš dabūja apgraizīties!

Atbildēt
Apgraizīšana ir balstīta uz paktu Ābrahāms bija ar Dievu, ebreju un kristiešu cilvēki gan to praktizē, lai gan ebreju reliģija tas ir vairāk vai mazāk spiesti, jo tie ir ļoti aizsargā savu mantojumu.

Atbildēt
jā darīt

sekss ir sāpīgi un tīrīšana ir kaitinošas, ja jūsu dēls nav tīra pareizi tas izskatās cottege siers ar iespējamu infekciju ..

nocērt to tas būs benifit viņam

Atbildēt
Man bija mans dēls darīts, kad viņš bija dažas dienas vecs, jo DR ieteica to.

Atbildēt
labi Umm ... IM kristiešu un IM apgraizīts. I dont domāju, ka theres nekādas personīgās higiēnas jautājumus, bet es domāju, ka tas būtu briesmīgi nav apgraizīties

Atbildēt
Es dzirdēju, ka ir bijuši daži veselības apsvērumu dēļ ... nav īsti pārliecināti, ko viņi ir gan

Atbildēt
Higiēnu, tā var inficēties, ja nav nogriezts, un ja tu esi vecāks (Tāpat aptuveni 60, es esmu guessing?) Tā būtībā būs puve off.

Atbildēt
Pat vārds skan bruto ..... smegma .... tas ir viss iemesls, jums ir nepieciešams. Es vēlos mani vecāki būtu man jautāja, pirms viņi rūpējās par to gan.

Atbildēt
im non religeous, tāpēc ir mani vecāki, un es vēl bija apgraizīts pēc piedzimšanas.

Atbildēt
Tas ir tīrāka un izskatās labāk lol

Atbildēt
Jūs saņemsiet nedaudz ne UCI. Un tas ir tīrāks.
Original post: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20090724153927AAVjL70