Jak wyliczyć, ile punktów Weight Watchers mogę jeść? in PolishPytanie
Staram się uruchomić Weight Watchers, ale nie może sobie na to pozwolić! Muszę wiedzieć, jak obliczyć mój zasiłek punktów dziennie. Znalazłem jeden post tutaj, które pomogły, ale nie mów mi ciężar z "kamienia", aby zakończyć obliczenia! Więc proszę, jeśli ktoś może mi dać pełną formułę obliczeniową, byłbym wdzięczny!Rozwiązanie
Biorąc pod uwagę, jesteś dociekliwy o ile punktów pozwoliły na dzień, jestem zakładając masz zamiar śledzić "Plan Flex" (są dwie opcje-Flex i Core).

Aby znaleźć swoją dietę dzienną punktów, dać sobie liczbę punktów wymienionych obok opcji, która najlepiej pasuje do danej sytuacji:

Twoja płeć:
Jeśli jesteś kobietą-wynik 2 punkty
Jeśli jesteś mężczyzną-score 8
Jeśli jesteś pielęgniarstwo-score 12

Twój wiek:
17 do 26 - wynik 4
27 do 37 - wynik 3
38 do 47 - wynik 2
48 do 58 - wynik 1
Ponad 58 - gości 0

Twoja aktualna waga:
Wprowadź pierwsze 2 cyfry masy ciała w funtach. Jeśli jesteś 175 lbs na przykład, należy wpisać "17".

Wasza wysokość:
pod 5'1 "- wynik 0
5'1 "do 5'10" - wynik 1
Przez 5'10 "- wynik 2

Twój poziom aktywności przez większość dni tygodnia, w jaki sposób spędzić dzień?
siadając-score 0
od czasu do czasu siedzi, ale przede wszystkim stojący-score 2
spaceru większość czasu gości 4
robi fizycznie ciężko pracować przez większość czasu gości 6

Dodaj zapasową wszystkich zdobytych punktów, to jest twoje codzienne cel punktów.

Jak można uczcić swoje urodziny, zwiększyć codzienną aktywność, lub jak schudnąć, trzeba będzie zachować przejmując ten quiz najdokładniej ustalić swój limit punktów.

Należy pamiętać, że ludzie, którzy uczestniczą w spotkaniach Weight Watchers stracić 3x więcej niż tych, którzy idą na to sam. Aby znaleźć lokalizację najbliższego spotkania lub dowiedzieć się aktualne promocje cenowe do członkostwa, proszę spojrzeć na swojej stronie internetowej:
www.weightwatchers.com

Odpowiedź
Trzeba mieć "Punkty finder", że trzeba dostać się z centrum watcher wagi - mam znajomego, który dołączył do jednego miesiąca ust Internecie to jak 29 dolarów na miesiąc), udał się do kilku pierwszych spotkaniach, ale wszystkie informacji, a następnie anulowano jej członków i próbował to zrobić na własną rękę po tym - myślę, że masz dużo uczestniczyć tygodniowy ważenia i spotkanie, ale możesz spróbować, że -

Odpowiedź
Idź do tej strony internetowej i wydrukować wszystkie informacje, list żywności, itp. Jest to program WW od kobiety o imieniu Dottie. Jest to całkowicie darmowy i uczy, jak robić plan WW punktu Flex bez płacenia za tych spotkaniach.
www.dwlz.com (to skrót od Strefy Dottie odchudzanie firmy)

Powodzenia!!

Odpowiedź
Gdybym była tobą, będę z dala od Weight Watchers. Nie żywności twierdzą, że mają 0 gramów tłuszczów trans, ale jeśli przeczytać etykietę zawierają uwodornionych olejów, które są czyste tłuszczów trans. Jak oni mogą uciec z tego? FDA stwierdza, że ​​jeśli produkt spożywczy ma .5 gramów lub mniej tłuszczów trans, firma może iść dalej i twierdzić, 0 g tłuszczów trans. Teraz rozważa American Heart Association stwierdza, powinieneś mieć mniej niż 2 gramów tłuszczów trans dziennie ... czy naprawdę chcesz iść z korporacji, która powtórzeń ludzi na ich etykietach produktów?
Original post: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080513081132AA0I8wi