Jak mogę dostać się do miejsca, w systemie Windows XP, gdzie można zatrzymać niektórych programów z systemem. Mam tylko 1 GB pamięci.? in PolishPytanie
Mój komputer działa wolno linii off. Prędkość internetu została sprawdzona i jest około 68.000. Wszelkie pomysły, jak ją przyspieszyć aż mogę kupić więcej pamięci?Rozwiązanie
Mam również 1 GB pamięci RAM, a mój komputer jest szybki.

Możesz przejść do panelu sterowania -> Narzędzia administracyjne -> Usługi

wyłączyć te usługi, które nie są ci potrzebne.

Uruchom -> msconfig -> wyłączyć niektóre programy, które nie są wymagane przy uruchamianiu.

Uaktualnij antywirusowe i anty-spyware i zrobić skanowania.

Idź do wydajności systemu i ustawić pamięć wirtualną do 2048MB
na min i max.

Odpowiedź
kliknij przycisk Start, kliknij przycisk Uruchom, a następnie wpisz w Msconfig.exe, a następnie przejdź do karty startowej, i sprawdzić, jakie procesy uruchamiania podczas uruchamiania komputera .. tylko upewnij się, że wiesz, które z nich mogą być bezpiecznie zamknięty.
przy okazji, jeśli nie zostały otwarte komputera, aby zobaczyć jak baran jest ustawiona, to znaczy, jeśli masz dwie laski 512 lub jedna kostka 1gb, trzeba sprawdzić, że tak można, czy budżet musisz kupić jeden kij lub dwie.
także, jeśli masz 2 512 tych, sprawdzić okolice w lokalnych non-sklepach, które prowadzą go, jak w, sklep komputerowy prowadzony przez osobę, a nie wylotu łańcuch, i zobaczyć, czy są gotowi zrobić kilka horseswapping z tobą aby to, co jest potrzebne do mniej ..


Odpowiedź
Większość użytkowników komputerów nauczono, że jeśli chcesz więcej prędkości do komputera, a następnie dodać więcej pamięci. Cóż, to prawda, w pewnych okolicznościach. Ale dla większości z czasów, to naprawdę jest tylko złe pliki w rejestrze plików. Uszkodzone lub brakujące pliki rejestru może spowodować, że komputer zbyt wolno.
Rejestr jest główną częścią komputera system operacyjny. Z czasem, jak korzystać z systemu Windows oraz instalacji i deinstalacji programów, rejestr będzie dostać zatłoczone i pełne błędów. Więc komputer może spowolnić. Tak więc, jeśli można je posprzątać ten problem może być solved.Sometimes można przyspieszyć komputer przez 300%. Do czyszczenia rejestru, można pobrać oprogramowanie o nazwie regsitry odkurzacz --- czyszczenia rejestru, resztka, uszkodzone pliki i pliki tymczasowe, historia, ciasteczka, itp.. W witrynie:
http://www.speed-up-your-pc.com/index.php?t=makepcf
Listy top 5 do czyszczenia rejestru, można pobrać i przeskanować za darmo.
Powodzenia!


Odpowiedź
Kontrolować, co zaczyna się od Windows:

Kliknij przycisk Start, a następnie Uruchom. (Vista - Start> Wszystkie programy> Akcesoria> Uruchom). W oknie Uruchom, wpisz "msconfig" bez cudzysłowu, a następnie naciśnij klawisz "Enter". Zostanie otwarte Narzędzie konfiguracji systemu. Kliknij zakładkę "Startup". Teraz usuń zaznaczenie od wszelkich programów, które "nie", chcą rozpocząć lub "boot" z Windows. Teraz kliknij przycisk Zastosuj, a następnie kliknij przycisk OK.

Konieczne będzie ponowne uruchomienie systemu. Podczas startu systemu pojawi się okno z informacją, że użyłeś Config. użyteczność, poddane kontroli w "Nie pokazuj tego okna przy uruchamianiu".

To powinno wystarczyć.

Nie należy usuwać żadnych znaczników wyboru z oprogramowania zabezpieczającego. Chcesz go załadować wraz z systemem operacyjnym. Co do reszty programów, które są ustawione na załadowanie się systemu operacyjnego, po prostu trzeba eksperymentować. Rzeczy jak Adobe Reader, Gama ładowarek, Word, itp., mogą być wyłączone. Nie trzeba ładować z systemu operacyjnego, wystarczy kliknąć na ich ikony, aby uruchomić te programy.


Odpowiedź
Kliknij na przycisku Start
goto RUN
wpisz msconfig
to będzie można dostać się do narzędzia konfiguracji systemu
można wybrać usługi, które chcesz uruchomić, a także uruchomić programy, które chcesz uruchomić.
Użyj selektywnego uruchamiania na karcie Ogólne
Po ponownym uruchomieniu pojawi się okno mówiąc używasz selektywnego rozruchu kliknięcie Nie pokazuj ponownie
nadzieję, że to pomaga z Twojego problemu.

Odpowiedź
Musisz mieć dużo pamięci na 1GB. Więc to nie jest problem.

Musisz zrobić czystego systemu i naprawę. 95% wniosków osób zalecane będzie Spyware / Malware. MSCONFIG i REGEDIT są pro sposób to zrobić, ale ja nie polecam spróbować, chyba że wiesz co robisz.

Polecam AWC:

http://www.download.com/Advanced-Windows ...

To pozwoli Ci zarządzać rozruchu aplikacji, a także poinformować, czy jest jakieś problemy z pamięci. Robi fantastyczną robotę ... i jej całkowicie za darmo.

Gdybym im ufać, że mówi dużo, zawsze mówiłem, rzeczy takie jak należy to zrobić ręcznie, a jest to jedyne takie zastosowanie odkryłem, że działa prawidłowo, nie są szkodliwe, więc mam nadzieję, że spróbujesz.

PS: Nie, nie dla nich, ale jestem pod wrażeniem. Jestem PC / wsparcia IT tech przez handel, a to oszczędza mi czas i pieniądze DAILY.

Odpowiedź
Dotarliśmy do menedżera zadań i zobacz, co jest uruchomiony. Jeśli nie wiesz co to jest Google wyszukiwania, aby zobaczyć, jeśli jest to potrzebne. Następnie przejdź do Start, wpisz msconfig, przejdź do zakładki Rozruch i wyłączenie nic nie jest wymagany. Dodatkowo uruchomić CCleaner usunąć exteranious śmieci: http://www.ccleaner.com/


Odpowiedź
uruchom msconfig zatrzymać niektóre programy uruchomione podczas rozruchu także nacisnąć + CTR + ALT + DEL, aby wywołać menedżera zadań, a następnie można albo zamknąć aplikacji lub każdego oddzielnego procesu -% z pamięci procesu podejmowania powinny być wyświetlane.

Odpowiedź
Kliknij przycisk Start. następnie kliknij polecenie Uruchom i wpisz w polu "msconfig" bez cudzysłowu, a następnie kliknij na uruchomienie i zatrzymanie wszystkich programów, które nie mają być uruchamiane, gdy komputer się uruchamia.

Odpowiedź
Sprawdź http://www.pcoptimizerprodownload.com
Z PC Optimizer Pro można bezpiecznie czyste, naprawy i optymalizacji komputera.
Pomoże to poprawić wydajność systemu.


Odpowiedź
1 GB pamięci powinno być dużo dla Windows XP. Być może trzeba uruchomić czyszczenie i program spyware.
Original post: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080817060710AAKA8A8