Zmiana płci ...??? ...? ...? in PolishPytanie
Czy ludzie, którzy mają zmiany płci dostać nowy akt urodzenia?

Nie dostaję na zmianę płci. Byłem po prostu ciekaw. : DRozwiązanie
Nie sądzę więc ........ znajdę jakieś info!


EDIT:

To jest to, że wybór osoby nie masz, ale możesz, jeśli chcesz też!

Gorąco zachęcam do zmiany metrykę urodzenia, tak szybko, jak zostały zakończone wszystkie zmiany fizyczne masz zamiar zrobić.

1. Jest świeży na głowie
2. Niezbędne dokumenty będą przydatne.
3. Po SRS, masz jakby spalił się sprawami przejścia i jest to łatwe, aby umieścić go na długi czas.
4. Przepisy prawne w Twoim kraju urodzenia można zmienić w każdej chwili, a może przegapić szansę na rekord skonfiskowany.

Oto dlaczego należy to zrobić:

1. Małżeństwo i inne dokumenty prawne. Niektóre kobiety TS biegać w problemach prawnych, gdy próbuje uzyskać licencję małżeństwa, a nawet długo po tym, żonaty z powodu rozbieżności w akcie urodzenia, określenie zwłaszcza seksu. W jednym przypadku Texas, wdowa odmówiono prawa do pobierania odszkodowania męża bezprawnym garnitur śmierci, a jej niezmieniony z metryki państwa została wykorzystana jako dowód przeciwko niej.
2. Podróże: jeśli nie masz paszport USA, czasem jest możliwość podróżowania do niektórych częściach świata za pomocą oryginalnego aktu urodzenia. Jeśli masz zamiar to zrobić, twoje imię i płeć powinna dopasować metrykę.
3. Stealth / privacy: Jeden mniej zapis starego nazwiska pływających wokół. Dla tych, którzy żyją stealth, to możliwe, że ta informacja może wyjść na jaw ich.

Jeśli jest dostępny w Twoim kraju urodzenia, zapytanie, czy rekord zostanie skonfiskowane lub zamknięte i nowy rekord jest tworzony.

Instrukcje (ogólnie - przewodnik prawa w zależności od państwa)

1. Masz vaginoplasty lub orchidektomii. (Orchidektomii sam może nie zawsze działać na uzyskanie dokumentów zmienione. Twój list od chirurga musi stwierdzać, że trzeba było nieodwracalne narządów operacji.)

2. Pobierz podpisane, opatrzone datą, notarialnie list od lekarza stwierdzającego datę zabiegu. Chirurg powinien zawierać imię i nazwisko, datę urodzenia, datę operacji, rodzaj operacji (męski-żeński), i gdzie została wykonana.

3. Uzyskać oryginalną metrykę lub uwierzytelnioną kopię.

4. Otrzymać poświadczoną kopię nakazu sądowego do zmiany nazwy

5. Napisz list do Departamentu Zdrowia i Opieki Społecznej w swoim kraju urodzenia (patrz stan Becky informacjami państwa). Wyjaśnij, że jesteś transseksualistą i starać się zmienić swoje imię i płeć i mają oryginalny akt urodzenia skonfiskowany. Będą wysyłać instrukcje, ewentualnie formie, która może być używana przez każdego państwa zamówić informacje o aktach urodzenia się zmienić. Pamiętaj, że twój stan może mieć swoje własne zasady, co są one dopuszczone na zamówienie innego państwa do zmian w akcie urodzenia. Trzeba będzie sprawdzić, prawo stanowe lub skontaktować się pod budynek sądu czy radca prawny. Jest to dobry pomysł, aby uzyskać pisemne instrukcje od swojego stanu urodzenia. Musiałem pokazać moje instrukcje sędziego, tak, że rozumie co było wymagane.

6. Wypełnij wszystkie formy dokładnie określone, upewniając się, aby określić, że akt urodzenia powinien zostać skonfiskowany, a nowy akt urodzenia powinien być stworzony dla rejestrującego.

7. Jeśli aktualny stan zamieszkania umożliwia zamawianie zapis w swoim stanie urodzeń być zatrzymane, można dostać zlecenie z certyfikatem, w którym mieszkasz (inaczej, powinieneś zobaczyć o powrocie do swojego kraju urodzenia i robi to osobiście). Przejdź do sądu okręgowego, gdzie urzędnik sądu lub zastępca może pomóc w przygotowaniu odpowiednich formularzy. Jest bardzo prawdopodobne, trzeba będzie zapłacić opłatę, i to jest również prawdopodobne, będziesz musiał stawić się przed sądem. Koszt wyglądu różnią się znacząco: Zapłaciłem $ 221 w Illinois.

8. Stawić się w sądzie. Można się w sądzie dla siebie (pro se), co oznacza, że ​​są własne prawnikiem. To proste, jeśli masz wszystkie formularze wypełnione poprawnie. Należy rozważyć prawnika lub przyjaciela TS kto przeszedł przez to pomóc, jeśli są niewygodne wypełnianie formularzy samodzielnie. Prawdopodobnie będziesz musiał wypełnić stronę tytułową, skargi, oraz obciążenie sędzia podpisze.

Wszyscy, których spotkałem w moim lokalnym sądzie, w tym sędziego, nigdy nie zrobił jeden z nich wcześniej i przetworzyć prawie 20.000 przypadków rocznie. Polecam pochodzących z wszystkich niezbędnych informacji, w tym pisemnych instrukcji otrzymaną od państwa. Poniżej znajduje się tekst skargi i Porządku pisałem przez strony, który pracował w porządku.

Skarga

I, [imię i nazwisko], mają na celu zmianę nazwy i seks na moim akcie urodzenia, aby odzwierciedlić moje postanowienia sądu za zmianą nazwy i odzwierciedlenia mojej chirurgicznej zmiany płci do kobiet. I starają się również masz oryginalny akt urodzenia skonfiskowane dopuszczonych w państwie urodzenia [] prawa. Zwracam się do sądu o przyznaniu ulgi w skardze zamawiając urzędnika Trybunału w celu poświadczenia [nazwa postaci i kolejności wymaganej przez państwa urodzenia].

Zamówienie

W tym przypadku, który wszedł dzisiaj Powód zeznał pod przysięgą w skardze. Relief w skardze została przyznana po przedstawieniu notarialnego piśmie z dnia [data listu] z [SRS chirurga], MD, potwierdzając, że pełnił chirurgicznej zmiany płci na powoda dnia [SRS].

[Stan narodziny] Department of Health and Family Services skierowana jest, po otrzymaniu stosownych opłat, aby wprowadzić następujące zmiany do tego aktu urodzenia:

1. Zmień nazwę na nową nazwę [czytaj]
2. Zmień seks czytać kobieta
3. Konfiskują stary rekord i utworzyć nowy akt urodzenia rejestrującego.

Clerk of Court jest tak nakazał poświadczyć, aby zmienić nazwę & Seks w akcie urodzenia z powodu zmiany płci Chirurgicznej regulaminu.

Ponownie, sformułowanie zależy od państwowych ustaw, i swój stan urodzenia wymagań. Upewnij się, że ktoś w biurach sądu okręgowego patrzeć na wszystkich materiałów, zanim pojawi się przed sądem.

9. Odesłać formularz z nadrukiem pieczęci sądu wraz z wszelkimi wymaganymi opłatami i dokumentami. Polecam nie ufać tego dokumentu do standardowej poczty USA - należy wysłać to poprzez ekspresową więc może być śledzony w przypadku jego utraty.

10. Ciesz się nowy akt urodzenia!Możesz zmienić swoje nazwisko i płeć na Departament Stanu USA wydanych świadectw urodzenia.

Trzeba uzyskać prawnej zmiany nazwy (oryginał lub poświadczona kopia) z sądu hrabstwa w którym zamieszkują, oryginalny akt urodzenia, plus oryginał listu SRS od chirurga i przekazuje takie informacje do:

US Dept Stanu
1111 19th Street NW, Suite 510
Washington DC 20502-1705
(202) 955-0307

Departament Stanu będzie ponownie wydać nowy akt urodzenia (nie zmienione), a proces trwa około 6-8 tygodni. Począwszy od 1999, opłata wynosi $ 40, ale trzeba do nich zadzwonić, aby uzyskać bieżące opłaty za ten proces.

Alabama

Alabama wystawi "Zmienione" metrykę zauważając zmianę nazwy i płci, ale nie będzie wydać nowe świadectwo urodzenia zastępując oryginalne.

Opłata za przygotowanie zmieniony akt urodzenia jest 15,00 dolarów, który obejmuje jeden uwierzytelniony odpis. Dodatkowych kopii tego samego rekordu zamówionej jednocześnie są 4,00 dolarów każdego.

Trzeba będzie oryginał lub uwierzytelniony odpis postanowienia sądu za zmianą nazwy, jak również oryginał lub uwierzytelniony odpis postanowienia sądu o zmianę płci (nie tylko chirurga litera). To kolejny krok do wejścia procedury i najlepiej obsługiwane przez pełnomocnika, ale za dodatkową opłatą. Musisz złożyć wniosek do zmiany "istotną rekord," państwo, co chcesz zmienić, dostarczyć dokumentację przyczyny petycji i nazwę Center for Health Statistics jako pozwanego.

To jest rzeczywista część z Vital Statistics Alabama ustawy, który zajmuje się zmiany płci:

§ 22-9A-19 (d): "Po otrzymaniu uwierzytelniony odpis zarządzenia właściwego sądu, wskazując, że płeć osoby urodzone w tym stanie został zmieniony przez zabiegu i że nazwa jednostki został zmieniony, akt urodzenia osoby wprowadza się przewidziane przepisami w celu odzwierciedlenia zmian. "

Po stronie pozytywów, jeśli mieszkasz w innym kraju, które zaakceptuje nakazu sądowego z tego stanu, jeżeli został wydany z "a właściwy sąd" (sąd organ do wydawania takich zleceń w danym powiecie lub państwa). Opłata za sądu jest osobna opłata, i waha się od jednego sądu do drugiego.


To brzmi jak dużo cholernej pracy!
Original post: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20090619062450AAROqmC