Jakie są dobre ćwiczenia na bardziej płaski brzuch i uda cieńsze? in PolishPytanie
Rozwiązanie
doskonałe ćwiczenie, możesz zrobić to w przed telewizorem: siedzieć na stołku, i umieścić swoje palce pod coś (kawałek ciężkich mebli, na przykład). W twoich rękach trzymać trochę hantli. Proszę, upewnij się, że nie jest to bardzo ciężkie, zacznij kilogram, na przykład, czy będzie można uszkodzić plecy i kręgosłup! Powoli przesuń górną część ciała do tyłu, aż będzie równoległy do ​​podłoża. Zatrzymaj się na chwilę i
przenieść go z powrotem do pozycji siedzącej. Powtórz dziesięć razy. Co tydzień dodać do liczby powtórzeń. Widać wyniki w tydzień, gwarantowane! Widać lub czuć pod tłuszczu - jeśli masz jakiekolwiek - sześciopak i mięśnie. Dumbbells zrobić cuda. Znacznie lepsze niż tych awarii - Przyjechałem do trzech setek i nie było rezultatów. Z hantlami widać to w tydzień.
To jest kompletna lista / menu ćwiczeń uda dla mężczyzn lub kobiet.
http://www.myfit.ca/exercisedatabase/sea ...
mają animowane zdjęcia, więc jest to łatwe do zrozumienia, jak to robić.

Odpowiedź
Dobrze zjeść, ale tylko, gdy są głodne i nie więcej niż trzy razy dziennie. Obejmują wiele niegotowane warzywa i owoce w każdym posiłku, najlepiej 50%. Aby mieć więcej satysfakcji z ur żywności, Chew każdemu kęs co najmniej 32 razy. Będzie to również włączyć ur ciała do generowania sygnałów głodu / sytości. Przestrzegać tych sygnałów. Nie idź na szybko czy głodówka.

Żadne inne niż woda pomiędzy.

Brak specjalnej diety, nazwać dowolnym imieniem lub programu pomaga jak nie można przyjąć je na stałe. Diet pills są chemikalia i per se zła i należy unikać, chyba shud doc uzna to za konieczne, patrząc na ur stanie.

Weź lekkie ćwiczenia i spacery do 30 dynamicznością min.regularly najlepiej na pusty żołądek, a dwa razy dziennie. Nie przesadzaj.

U osiągnie co u nawet nie śniło i że zbyt w rozsądnym czasie i bezproblemowy. Jeśli celem jest zmniejszenie masy ciała, wskazane jest, aby nie wyjść poza 1lb/week.

Bądź cierpliwy i nie w pośpiechu.

U nie można wybrać miejsca na obniżki.

Harmonogram ten może być przyjęty na stałe do prowadzenia zdrowego trybu życia i utrzymać wagę.
Original post: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080608061332AALS9Ls