Ako zablokovať niekoho na Facebooku? in SlovakOtázka
Mám ex priateľa, že som havent hovorila od júla a pozrel som sa jej, aby sa pozrela, či je tam a ona was.I mali klesanie von s ňou. Práve som prihlásil na Facebook a ja naozaj nechcem jej nájsť ma Nechcem s ňou hovoriť po zvyšok svojho života. Tak ako mám zablokovať túto osobu? má stále svoju e-mailovú adresu, takže ona môže vyzerať ma, či chce, aby som aj ja naozaj nechcem, aby. Moja mama si myslí, že Im sa rozumie sa jej cos vie Im nehovorí.Riešenie
Existujú tri spôsoby, ako blokovať niekoho:

Prejsť na blokových Zoznamy z stránke nastavenia ochrany osobných údajov. Zadajte meno alebo e-mailovú adresu osoby, ktorú chcete blokovať, do príslušného poľa a kliknite na tlačidlo "Blokovať".

Ak nemôžete nájsť niekoho pomocou Osoba poľa vyhľadávania, skúste ísť na jej stránku s profilom. Môžete zablokovať tým, že prejdete do "Nahlásiť / blokovať túto osobu" odkaz v spodnej časti ich profilu.

Akonáhle kliknete na tento odkaz, zaškrtnite možnosť "Blokovať túto osobu" pole a potom kliknite na tlačidlo "Odoslať".
Konečne, prosím, uvedomte si, že môžete zablokovať niekoho prostredníctvom "Správa" odkaz sa nachádza vedľa správ v priečinku Doručená pošta.

Ľudia nebudú upozornení, keď je zablokovať. Ak nie ste schopní zablokovať niekto používa niektorú z metód uvedených vyššie, je možné, že im zostáva Facebook alebo obmedziť ich nastavenia ochrany osobných údajov.

Blokovanie niekoho je úplne dôverné, a táto osoba nebude oznámené, že on alebo ona bola zablokovaná.

Blokovanie vám umožňuje zabrániť väčšine interakcií s niekým na Facebooku. Ľudia, ktoré blokujú nebudete môcť nájsť v hľadaní, prezeranie svoj profil, alebo sa obráťte na vás vystrčí, Wall príspevky, alebo osobné správy. Okrem toho, nebudú mať možnosť vidieť svoje Nástenné príspevky, komentáre na stene spoloční priatelia ", alebo že ste členom rovnakej skupiny ako oni.

Budú, však, vidieť svoje pripomienky k obsahu, ktorý je vyslaný spoločným priateľom. Uvidíte ich poznámky.

Odpoveď
aby to tak je váš profil je viditeľný len pre priateľov. Môžete si urobiť veľa vecí v súkromí časti vášho nastavenia ...

Good Luck!

Odpoveď
goto jej profil a pohľad na časť v ľavej strane (pod obrázkom profilu). pokračuj dole do u vás na tlačidlo "Nahlásiť / blokovať túto osobu". kliknite na neho a potom zablokovať. dont správu. len blokovať.
cheers!

Odpoveď
No, pozrite sa jej do Facebooku a keď nájdete ju ísť do svojho profilu a blokovať ju tak, že už nebude aktualizovaný s tebou.

Odpoveď
Prejsť na svojom profile a ísť celú cestu dole na ľavej strane bude hovoriť blok / zostavy. Kliknite na neho! Myslím, že je to skvelý spôsob, ako udržať preč od DRAMA.
Original post: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20100618203824AAO5BTU