Ktorý internetový prehliadač je najlepší? in SlovakOtázka
Existuje množstvo internetových prehliadačov tam, ako je Google, Mozzila Fox, Internet Explorer, atď Neviem, ktorý z nich je najlepší. Práve teraz som pomocou google, pretože to bolo nastavené, že môj priateľ (to bolo veľmi neslušné nej však len rozhodnúť o prehliadači by som mal použiť, bez toho, aby po mňa ako prvý). Viem, ako to zmeniť, chcem len vedieť, čo je najlepší prehliadač pre mňa.

PS Väčšinu času, aj používať internet pre školské účely a Facebook, nemám naozaj hrať online. (Len dúfal, že či to pomôže, pomôž mi rozhodnúť)

Vďaka vopred!

* Google Chrome
* Mozzila Firefox

Riešenie
Google Chrome

Odpoveď
Ja používam firefox ako IE a chróm sú majetkom firmy, ktoré by mohli chcieť zhromažďovať dáta a uložte ju. Firefox zdrojový kód môže byť skúmaná každý, hoci.

Chrome, Firefox a Internet Explorer všetci sa zdajú byť pomerne rýchla, ak rýchlosť je váš najväčšie obavy potom oheň vyhľadávač pre _latest_ kritérií. Hovorím posledný, ako výkon je jednou z oblastí, hlavných prehliadačoch súťaží teraz, s novšími verziami prehliadačov sa myslelo, že pomalé alebo zaberajú hromadu pamäte výrazne zlepšiť v ich najnovšie verzie, tj EI9 je zrejme oveľa rýchlejší ako predchádzajúce verzie a Firefox pamäti stopa je lepšia ako staršie verzie, zatiaľ čo ostatné prehliadače teraz využívajú viac pamäte.

Osobne som použil Chrome, prešiel pred niekoľkými rokmi, kedy verzií plug-in, ktorý havaroval nemal žiadny problém pod Firefoxom. Firefox má obrovské množstvo ad-profesorov, z ktorých niektoré sa môžu stať pre vás dôležité. Mám Chrome pre hry na svojich internetových obchodu, ako Angry Birds a používať Firefox pre prezeranie.

Ak sa rozhodnete pre IE uistite sa, že používate najnovšiu verziu.

Odpoveď
Ja osobne používam Google Chrome, ak sa chystáte dať veci na internete, že to nie je moc o bezpečnostný problém tam tak ako tak. Ak máte strach z vírusov alebo malware potom by ste mali použiť antivírusové programy. Páči sa mi chrome, pretože je to rýchlejšie než Explorer 8 a 9, má jednoduchý dizajn a má všetko, čo potrebuje prehliadač (blokovanie automaticky otváraných okien a addony, ak chceli).

A okrem toho, ako Firefox a Explorer "magicky" zmenila svoj vzhľad, aby vyzeral ako Chrome po vydaní Chrome (firefox je pochopiteľné, pretože sú "podporované" od Google). Moji priatelia techgeek prednosť Firefoxu, pretože sú závislí na určité doplnky, ktoré je k dispozícii len vo Firefoxe.

Odpoveď
http://www.cometbird.com/
On-line záložky
Nemožno použiť svoj vlastný zbierku záložiek na rôznych počítačoch alebo rôznych prehliadačoch? CometBird necháva vás bez týchto problémov. CometBird záložka Synchronizer udržuje všetky vaše záložky konzistentné kedykoľvek a kdekoľvek!

Online video k stiahnutiu
S CometBird, môžete si stiahnuť akékoľvek video / audio / flash, ktoré sa vám páči na vašom počítači. Jediné, čo potrebujete pravým tlačidlom myši na video, ktoré sa hrá, CometBird uloží vybraný súbor na lokálnom disku.

Superior Performace
Strana-rýchlosť načítania je výrazne zlepšila otvorením novej stránky na novej karte namiesto nového okna, čo šetrí veľa pamäte počítača a miesta na disku.

Oveľa bezpečnejšie
Anti-virus softvér, pop-up okien, jedným kliknutím vymazanie súkromných dát, anti-malware a vlastné nastavenie zabezpečenia atď, sú všetky tieto techniky aplikované na vás uistiť, bezpečné prehliadanie prostredie.

Odpoveď
Aj installedfive prehliadač v mojom počítači: chróm, 360 prehliadač firefox a Avant Browser a IE9. Avant je môj predvolený prehliadač. Málokedy som používať Firefox a IE9, pretože som aktualizovaný na verziu Avant 2012, pretože môžem použiť IE9 motora a motor firefox zároveň na Avant Browser.
Ja som teraz myslel, že je čas odinštalovať ostatné, pretože najnovšia verzia Avant je stabilný.

Odpoveď
No firefox má samozrejme viac jednoduchšie užívateľské rozhranie, je jednoduchšie použiť: D
ale Google Chrome sa zdá byť rýchle a myslím, že pre i populárne.
Internet Explorer sucks veľký čas!
Opera, som zvyknutý hovoriť aj prehliadač: S

Odpoveď
Firefox - Ak máte radi apps / plugins
Chrome - Bezpečnosť (obsadila najlepšie v tejto oblasti)
Preskúmať - Ak chcete klasický pocit, že je na každom stroji Windows.
Opera - rýchlosť, ak váš na connecton dial-up, ktoré používajú turbo (Je to ako WebBrowser Kindle požiaru).

Odporučil by som Firefox alebo Chrome.

Odpoveď
Všetky moderné prehliadače deň sú v poriadku, ja osobne používam Google Chrome, ale niektorý z nasledujúcich sú dokonale prijateľné riešenie:

Internet Explorer
Mozilla Firefox
Safari
Google Chrome
Opera

Práve teraz nemôžem myslieť na iných prehliadačov, ktoré by som odporučil snáď okrem Konqueror, ale to je na Linuxe.

Odpoveď
Ja používam 5 rôznych prehliadačoch. IE 9, Google Chrome, Firefox 8.0, Safari, a
SRWare železo. Ak by som si mal vybrať len jednu by som si Google Chrome.

Odpoveď
Mozila Firefox je určite najlepší. Ponúka veľa služieb a jeho doplnky sú veľmi užitočné.
Má tiež dobrú úroveň bezpečnosti a je veľmi jednoduché.

Dúfam, že to pomôže

Odpoveď
Google Chrome je najlepší.

http://digiblog.in/

Odpoveď
výber najlepšieho prehliadača závisí na spôsobe použitia. tu je prvej desiatke recenziu o funkciách prehliadača
pozrite sa na odkaz

Odpoveď
Google Chrome.

Odpoveď
a Google Chrome je rýchlejší než akýkoľvek iný prehliadač štatistiky ukazujú, že sa deje hore, ale keď s príde na pluginy a adons Mozilla Firefox je len najlepšou voľbou av neposlednom rade IE hovno: D

Odpoveď
Google Chrome je rýchly ako v porovnaní s ostatnými prehliadačmi.

Odpoveď
Mozilla Firefox.

Odpoveď
Firefox je rýchlejší! .. :)

Odpoveď
Google Chrome opera je tak trochu taky dobrý

Odpoveď
Google Chrome, ruky dole.

Odpoveď
Chrome, Firefox a Opera. Použite je teraz! hehe.

Odpoveď
Google Chrome

Odpoveď
chrrome

Odpoveď
Existuje veľa dobrých prehliadač, ale toto je najlepší Google Chrome a Opera Mini. Dúfam, že to pomôže.

Odpoveď
Čokoľvek, len nie IE.
Poznámka: všetky prehliadače musí byť upravený tak, aby obmedzovať automagic 'prines' neobmedzeného aktív.

@ "Mike Hunt", ja zvyčajne nevyberú niečí odpovede za komentár, ale urobím výnimku v tomto prípade. Môj postreh je založený na samotnej správe: nie je oslabený, platená reklama dymová clona dostalo od mnohých "časopisov".

Z NSS správy: zabezpečenia prehliadača Porovnávací test: Sociálno-Engineered Malware
( http://www.nsslabs.com/assets/noreg-repo ... labs_q2_2011_browsersem_FINAL.pdf
"Využíva obsahujúce malware zneužíva náklad (plus malware), tiež známy ako" clickjacking "alebo" drive-by download "boli vylúčené z testu. Bolo vynaložené maximálne úsilie, aby zvážila podanie, ktoré odrážajú reálny svet distribúciu malwaru kategoricky, geograficky , a platformy. " [Zdôraznenie]

To je rozprávať príbeh-dať-cesta o konkrétny vylúčení niektoré z najčastejšie využívaných vektorov zameraných IE (všetky verzie) a zdanlivo mieru skúšobné parametre špeciálne navrhnuté tak, aby zdôraznil iba, tj komponenty, ktoré 1) blokovať škodlivé adresy URL a 2) objaviť malware náklad o známej podpise.
S týmto opomenutím NSS zámerne alebo omylom vyňaté tj z týchto dobre nosí a dobre známej taktiky ohroziť operačný systém Windows, ktoré v súčasnosti zaplaviť "Net a epidémie Internet Explorer užívateľom (a pirát-by-pre Firefox s neohlásené a nepovolené inštalácia Silverlight).
Original post: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20111103040157AA4pRj6