Whats gjë që ndonjëherë wierdest te ndodh me ju në dentisti? in AlbanianPyetje
gjë që ndodhi wierdest ndonjëherë për mua si se dentisti flirted me mua. Të gjitha pse ai ishte krejtësisht i nxehtë!Zgjidhje
Ai cupped gjoksin tim

Përgjigje
Oh my god! Dentisti im është soo hot too!
Lol! :]

Përgjigje
Unë grushta vëllanë tim dhe chipped dhëmb e tij në dhomën e pritjes. Dentisti nuk mund të marrë atë në një muaj për çift.

Përgjigje
një infermiere huazohet gjatë vetëm pak larg për të gji n krehur cik tim.

Përgjigje
kur kam vënë re se ish-të dashurin tim ishte asistent dentist: (

Përgjigje
Ata dikur i gazuar mua dhe unë rashë nga karrige ....
Uh! Unë kam qenë me të vërtetë embarassed. :>)

Përgjigje
Ata më dhanë ilaçe thashë atyre në mënyrë specifike dhe nuk e për t'i dhënë mua bcuz im alergjik. faqe my tërë rrit anën up.One e fytyrës sime ishte i hollë fat.Lol tjetrin. I couldnt fle edhe atë natë bcuz nëse i përmbys për në faqen time krekosur .. ajo mund të ... këputje dhe id merrni mace .... im nuk gonna të shkojnë në detaje, por yeah ... i dont trut dentistë më. .

Përgjigje
Kjo nuk është me të vërtetë i çuditshëm ....

Unë kisha një dentisti vënë në dhëmbët e hequr qepje fllad mi urtësi dhe ai accidently looped string rreth unazë e mia cik. Kjo ishte lloj i pazakontë.

Përgjigje
nuk ndodhë me mua, por për nënën time ... ajo ishte në dentisti dhe pasi ata nuk duan wigling saj rreth ose ndonjë gjë Dentis tha asaj se nëse ajo dhemb për të ngritur dorën tuaj të djathtë .... edhe ajo bëri, dhe preku aksidentalisht lol dentisti e gabim

Përgjigje
Lol Një herë unë shkova për të marrë një gropë e mbushur dhe ata më dha shumë për të gazit! Unë fillova ndjenja pak më shumë se notues! ... Unë kisha për të marrë atë jashtë becaue unë ndjeva si unë u gonna të kalojë jashtë ... Unë kam qenë tashmë frikë nga dentisti ... pas kësaj ... Ajo frikësuar mua edhe më shumë! lol ... Që atëherë Id vetëm në vend të marrë dhimbjen atëherë merrni gjëra të mira lol.

Përgjigje
Jo shumë. Por minave është me të vërtetë i mërzitur, ai ka nevojë seriozisht të shkurtojë hundën dhe flokët vesh, dhe dylli monobrow tij. Bluuuuuuuuuuurgh.

Përgjigje
Dentisti im kishte Barney on PBS dhe ajo kurrë nuk ndryshojnë kanalin, kam kërkuar për të parë Discovery Channel, por unë mendoj se ajo ishte bërë mua të vuajnë.

Përgjigje
Është të paturit e një dhëmb, u tërhoq dhe ishte në gaz duke qeshur. Ndërsa unë isha në karrige unë isha duke kërkuar në një foto të një varkë me vela dhe ra në gjumë. Vetëm për të u zgjua nga dentisti thënë mua të mos shqetësohen stuhi isha ëndërroja për lundrim në nuk ishte e vërtetë dhe për të mbajtur gojën time të hapur, sepse unë kam pak atë.

Përgjigje
Kjo ishte koha ime e parë me këtë dentist të re dhe unë kam qenë në karrige dhe ai scooted stol e tij në mënyrë të afërt me mua se bërryl e mia preku "biftek dhe patate" e tij.
Panevojshme të thuhet, unë u ktheva te dentisti tim të vjetër.

Dhe jo, ai nuk ishte tërheqëse

Përgjigje
Ka qenë një kohë kur kam veshur formatimin e teksteve dhe asistent dentar nuk mund të marrë tela nga goja ime. Ajo mbajti tugging dhe në përpjekjen e fundit përfundoi plagosjen mua në fytyrë me tela. Një disa sekonda më vonë ajo shkon "Oh gosh im, ju jeni gjakderdhje!" Uf.

Përgjigje
Dentisti im mbërthyer gishtat e tij në gojën time dhe tinkered me dhëmbët e mi, gjatë gjithë kohës pyetur mua pyetje në lidhje me jetën time. "Si jeni?", "Sa vjeç jeni?", "A ju shkoni në shkollë?". Përgjigje e mia?

"I'g ide"
"Sline Ooog"
"Unë do të Noshe Ballina ooled"

Si ju duhet të flisni me somebodies gishtat në gojën tuaj?! Oh, dhe një tjetër gjë që unë dua është kur ata tap dhunë mbi dhëmbët tuaj me një shkop metalik vështirë dhe i pyet nëse ajo dhemb. Well duh!

Përgjigje
keq, që nuk ka ndodhur me mua. Asgjë e pazakontë ka ndodhur me mua në stomatologjike. Edhe pse unë ju këshilloj për të shikuar Seinfeld, "The Jimmy", ku Jerry merr shkelur nga DR. Tim Whatley

Përgjigje
asistent flirted me mua si ajo ishte duke i dhënë më 5 shtëna numbing në gojë ... dhe unë u përpoq për të folur me të më vonë, por unë nuk mund të sepse goja ime ishte aq e mpirë, unë dukej si, "bwam WAHM twamo"

Përgjigje
Unë kisha për të teshtij kështu që unë shtyrë saj të mos e bëjë atë në fytyrën e saj! LOL

Përgjigje
i mori pas do të fle të ketë dhëmbët e mi urtësi hequr dhe rrëfeu i ishte dërrmuese për një njeri të nxehtë italiane. doc tim prapa, i cili është i martuar dhe se i mashtruar në gf tim duke puthur një poster Johansson Scarlett. OMG. Kjo ishte e vërtetë, por ata ishin të gjithë të qeshur PËRFSHIRË Mjeku i cili hequr dhëmbët e mi. gf tim ishte si "OK, SHUT UP!"

Përgjigje
Si një fëmijë në rritje deri Unë gjithmonë kam menduar dentisti im ishte nxehtë. Por të ndershëm ndaj Perëndisë, një booger ra nga hunda e tij mbi fytyrën time.

Gjithashtu, pasi ai ishte i shpimit dhe dora e tij rrëshqiti cuz insides e mia janë rrëshqitshëm dhe stërvitje pak (që FELT madhe) prerë fytyrën time e jashtme! Vetëm pak.

çuditshëm, eh? Por kjo ishte e gjitha si një fatkeqësi para dhe adoles ........

Përgjigje
Një kohë kam qenë duke shkuar bowling, dhe dritat ishin në zi. I ra dhe theu dy teethes mia e para. Unë shkova tek dentisti një ditë pasi dhe ai më tha se ai nuk mund të rregullojmë teethes mia. Unë kam qenë në dhimbje dhe ai nuk rregullohet asgjë. Unë kam qenë i zënë ngushtë, sepse unë jam në dhimbje të rënda.

Përgjigje
Kur kam pasur katër dhëmbët nxjerrë për formatimin e teksteve ata numbed tërë gojën time të gjithë, sepse dhëmbët ishin në secilin nga të katër qoshet e gojës sime kështu që unë nuk mund të ndjehen asgjë. Kur ata më tha që të shpëlaj gojën time dhe nxjerr nga goja uji shkoi si një burim uji mbi lavaman "" tjetër në karrige dhe në dysheme. Ajo ishte aq qesharake. Unë appologized herë kaq shumë.

Përgjigje
Unë punoj në një dentist-kemi pasur një telefonatë lady në me një dhimbje dhëmbi, ne i tha asaj që të vijë të drejtë në (ajo do të jetë një pacient i ri) Ne mori saj prapa në karrige - ajo ishte veshur këmishën e një njeriu të muskujve (jeshile) me të gjerë Vrimat krah (të lirë) dhe nuk bra, por ajo u showered përafërt. ajo na tha të gjitha ngjyrat e hape ajo ishte marrë dhe llojin. Ne montuara mbrapa saj (po, gravitetit bëri biznesit atë të) dhe mori një sy në e saj dhëmb-it ishte infektuar - si dr filluar të shpjeguar rreth saj duhet të marrë antibiotikë para se të mund të punojnë në e saj ajo shpërtheu, dhe tha se ajo nuk donte antibiotikët dhe ajo nuk ishte një druggy dhe shqye e saj dhe i tha: Bib f-ju dhe pastaj të kthyer off tavolinë para (f-ti) pastaj shkoi jashtë dhe e kthyer jashtë ndërtesës (f-ju) me të dy duart! ajo ishte e trishtuar dhe qesharake në të njëjtën kohë. Ne me të vërtetë ishin duke u përpjekur për të ndihmuar e saj. Pyes veten se çfarë pacientët e tjerë menduar për të treguar?

Përgjigje
Më duket e pazakontë që dikush do të flirtoj me ju ...

dhe "pse të gjitha" është në fakt një fjalë dhe është shkruar "pse" ... Nice try pse ...
Original post: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20071017141649AABfRE6