Чи можуть люди дивитися на вас через ваш комп'ютер? in UkrainianПитання
Чи можуть вони? Я стаю таким параноїдальним, що хтось сфальсифікував мій комп'ютер з відеокамерою і дивиться на мене прямо зараз, або зламав його, навіть якщо він виглядає нормально (хоча я не отримую віруси, і у мене немає веб-камери або що-небудь додається)

Чи можливо це? Це зводить мене абсолютно гайки.

@ Adrew G: OMG ... Я не можу повірити, що я насправді пірнув ...

Рішення
Якщо на вашому комп'ютері є веб-камера, то теоретично так.

Тим не менш, це неймовірно навряд чи хто буде. Вони не мають підстав, і вони також повинні зламати все, що безпеку вашого комп'ютера, щоб отримати, а потім якось замаскувати роботи веб-камери, щоб ви не помітите змін у продуктивності системи. Це неймовірно важко.

Якщо ви дійсно параноїк, ви завжди можете покласти трохи ізоляційної стрічки на веб-камеру діафрагми. Ніяка кількість хакерських можете отримати через непрозорий пластик.

Відповідь
Да ... І вони дивляться вам прямо зараз ...

Але з усією серйозністю, для того, щоб хтось фізично дивитися на вас ви повинні були б мати якусь камеру. Якщо вони увірвалися в будинок і встановити його на свій комп'ютер і зробив все, що ні з ким не помічаючи, що це малоймовірно. Вірус речі трохи більш реалістичним. Віруси можуть зробити будь-яку кількість речей. Так що можливо, ви могли б вірусів на вашому комп'ютері. якщо ви турбуєтеся про нього отримати антивірусний сканер і переконайтеся.

Відповідь
а якщо ур говорити прим через екран свого самостійного немає, але є деякі способи Г люди можуть бачити, і якщо й є веб-камера на ур комп'ютер, тому що деякі сайти дозволяють веб-камери, які будуть використовуватися. але якщо і виходить, якщо комп'ютер просто сидів на домашньому екрані без веб-камери не існує способу Евін для уряду до н.е. якщо і приймають, окрім комп'ютера і побачите, що немає ніякої тип пристрою, камери на всіх. але хтось може зламати ур комп'ютер і подивитися, і якщо й є веб-камера підключена або вбудованого

Відповідь
Це насправді можливо, якщо у вас є веб-камери, для когось, щоб активувати його і дивитися, як ти. Але, рівень комп'ютерних знань, необхідних для витягання щось від так досить високий. Його неймовірно рідкісні, і я тільки читав про кількох людей у ​​всьому світі, які зняв його в минулому. Так, ні, не хвилюйтеся.

Відповідь
НЕМАЄ НІ НІ НІ. Найближче до цього відбувається таке програми-шпигуни і все, що робить, знайти вашу особисту інформацію .... якщо ваші божевільні розшукуваної особи, то немає абсолютно ніякої можливості того, що відбувається.

так що не хвилюйтеся його все добре: D

Відповідь
Я не впевнений, але є комп'ютер вчителя в моїй школі, і якщо ви увійти на сайт школи він може бачити, що ви робите.
Якщо ви до цих пір так параноїк, перетворити вашу веб-камеру круглої або відключіть його.

Відповідь
Я не думаю так. Я думаю, ось тільки, що ви бачите в кіно. якщо хтось гальмує у ваш будинок і потрапляє на ваш комп'ютер і робить щось з веб-камери або щось.

Відповідь
це можливо, якщо у вас є фотоапарат під'єднано до комп'ютера

якщо не чим не

але це малоймовірно

задайте собі це питання: "навіщо комусь вигідно дивився на мене через мого Camera"

Відповідь
Тільки якщо у вас є веб-камера чи вбудовану камеру в вашому моніторі ви можете бачити їх, хоча цікаве виглядає як невеликий скляний, як кола Топ середині вашого монітора

Відповідь
Ні, це не так.

Відповідь
Так, я дивлюся вам прямо зараз.

Paranoid багато?

Відповідь
Боже мій я дивлюся вам прямо зараз. Ви носите одяг, ви читаєте це. BOOOOOO

Відповідь
Немає

Відповідь
немає
Original post: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20110326234724AA7shHv