Як підключити ноутбук до телевізора? in UkrainianПитання
Я хочу підключити свій ноутбук до телевізора, щоб дивитися безкоштовне шоу. Мій колишній підключив свій ноутбук до телевізора, і ми спостерігали весь цей час таким чином.

Допоможіть будь ласка :)

Вау, дякую за всі ваші відповіді!

Рішення
Ваш ноутбук буде мати вихід VGA або, можливо, S-відео вихід. Для VGA вам знадобиться стандартний VGA кабель. Підключіть кабель до ноутбука і ПК вхід вашого телевізора. Якщо ваш телевізор не має вхід для ПК, він може мати DVI входом. Якщо це не ви можете використовувати VGA / DVI адаптер підключити його дюйма Якщо він не має DVI входу Ви можете використовувати S-Video виходом на ваш ноутбук зі стандартними S-відео кабель. Після підключення до телевізора здійснюється вам доведеться перемикати альтернативний дисплей, натиснувши і утримуючи вашого [Fn] і натиснувши клавішу F4, або F5, або іншого F # клавіша. Це той, який виглядає як екран телевізора. Натисніть один раз, щоб включити вихід, натисніть ще раз, щоб вимкнути екран ноутбука, натисніть ще раз, щоб повернутися до екрану ноутбука тільки. Якщо ви хочете поставити звук на телевізорі вам знадобиться навушників до гнізда RCA перетворювачем (RadioShack). Вставте вилку шнура в свій роз'єм для навушників і RCA роз'єми в той же вхід ви використовували для відео. Я цього створені, щоб дивитися фільми з моїм ноутбуком на моєму домашньому телевізорі. Сподіваюся, що це допомагає!

Відповідь
Ваш ноутбук, ймовірно, S-Video порт.
Вам просто потрібно, що кабель і підключити його до телевізора, якщо він також має S-Video вхід. Ви можете отримати кабель в будь-якому RadioShack.

Відповідь
Ви можете підключити через "S" відеокабелю. При підключенні використовувати "Fn" ключ і "е" кнопки управління, щоб отримати на екрані, щоб придумати по телевізору.

Я зробив це, щоб грати в ігри на екрані телевізора він працює досить добре. Але це вимагає деякого звикання.

У всякому разі, ви можете отримати пристойний кабель S близько 20 доларів або менше. Але ви повинні мати підключення телевізора до нього підключитися.

Відповідь
Ви потребуєте двох окремих кабелів для відео і аудіо: S-відео S-відео і телевізор зажадає або еквівалентну S-Video і RCA аудіо входи

гачок тха відео кабелю до TV-Out на вашому ноутбуці його зазвичай жовтого до телевізора
Original post: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20070617231050AAC4D7B