Я не розумію, як дівчата дрочити ..........? in Ukrainian

Питання
Хм, може хтось допоможе? Я не знаю, як ...

Будь ласка, не означає, або сказати "отримати друга".

Рішення
просто ковзати рукою вниз, ковзання пальцем усередину зовнішні губи вульви, відчуваю для вашого клітора і акуратно втирати навколо цієї області.

як збільшення почуття задоволення спробуйте потерти трохи складніше, і стежити за ритмом.
як тільки ви мокрого можна зрушити палець або два в вашому піхву і забрати деяку кількість вологи там.

якщо ви можете стимулювати ваші соски з іншого боку, ви повинні побудувати до вашої кульмінації.
продовжуйте в тому ж ритмі, деякі дами повинні йти досить швидко, то ви повинні відчути, як ви йдете зверху. і ви будете відчувати оргазм.
Вашу піхву буде стискати ритмічно 5 або шість разів, і ваші ноги могли б піти жорстка, або загинаються пальці на ногах, і ви будете задихатись.
Після цього ви повільно розслабитися і повернутися до нормального життя, але ви можете відчувати себе кілька поштовхів, як ви переміщаєте руку.

Додаткова інформація прочитати ці пропозиції на сайтах .....

Відповідь
Найкращий рада я можу дати вам це просто гра з самим собою, і ви скоро побачите, що відчуває себе добре для Вас. дівчата мають різні уявлення про те, що мастурбація, але єдиний спосіб дізнатися, що вам подобається це експеримент.
терти себе і подивитися, як він відчуває, що ви будете знати, коли ви потрапили в потрібне місце тільки те, що вам зручно робити, і спробувати зробити це у ванній, так як вода може допомогти, поки ви не отримаєте повісити його або протерти трохи дитячого масла в ваш Клітор мастило добре, і ви можете заблокувати двері, так ви знаєте, ніхто не буде вам заважати

Відповідь
Можна терти піхву, або кицьку, і ви хочете палицю речі в їх, як палець, фалоімітатор, вібратор, і зробити впевнені, ви очистите його перед використанням.

Ви також можете запустити воду на піхву

І ви можете терти клітор, річ Thats стирчать усередині вашої піхви (не стирчать з лінії).

Я б почати з того, втираючи його і пальцем по лінії на внутрішній частині

Потім відчуваю навколо отвору і повільно (поступово збільшуючи) переміщати палець всередину і назовні.

І вода може вийти, ось нормальна

і так, це може погано пахнути в їх.

Зробити Shure для очищення рук і тримати пальці обрізані.
І лизати або провести пальцем через воду для змащення

Відповідь
Хоча мастурбація є здоровою діяльності, що люди займаються, природно, коли ми росли, ми часто не рекомендується доторкатися до себе "там" і що гальмує природний дослідження методів мастурбації. І це не подобається, вони вчать його в школі. Принаймні не так як хірург Jocelyn старійшин звільнили.

Більшість хлопців з'ясувати досить легко, що потрібно зробити, щоб отримати собі геть, але жіноче тіло є більш складним і таємничим. Є багато різних методів для жінок, щоб використовувати, щоб стимулювати себе до оргазму, і що вони хочуть робити, залежить від того, що відчуває себе краще для них. Деякі жінки виявляють, коли вони молоді, що він почувається добре втирати їх геніталії проти листів або ковдри, або об'єкт, схожий на плюшевого ведмедика, подушку, або меблі. Вони можуть продовжувати використовувати цей метод у доросле життя. Інші воліють використовувати ручної стимуляції, пестячи клітор (кнопка-як суть виступаючі над піхвою) з пальцями узяти з собою в кульмінації. Деякі люди використовують об'єкти, нічого від гребінця для хот-догів, щоб стимулювати клітор і вставити в піхву. Деяким жінкам подобається використовувати вібратор або струмінь води з душу або крана, щоб вразити їх гарячі кнопки. Люди можуть бути дуже творчим.

Відповідь
Дайте мені вашу адресу, і я вам покажу. В іншому випадку робити вправи Кегеля або два. Іноді ви будете почувати себе унцію задоволення в потрібному місці. Коли це відбудеться, взяти 1-й і середнім пальцем в те місце і почніть терти. Подумайте, хлопець або дівчина, у вас є тиснява на вигляд, і ви смоктати особою з ними. Коли ви починаєте відчувати більше задоволення, використовуйте більше тиск і швидше. Коли я роблю це я, як правило, щоб отримати біса вульгарним .... в будь-якому випадку йти вперед і спробувати його ... Я буду чекати ...............

Відповідь
Дотримуйтеся пальця в піхву і лоскотати ваші G-Spot. Це центр задоволення. Я думаю, це як маленький гриб або щось. Я не знаю. Я не дівчинка.

VIVA Ла Раза!

Відповідь
Лежите на боці з подушкою між ніг і нанести на неї.

Ім'я Мій подушки міняє багато чого, але ті ж старі подушки. Коли компанія приходить в гості, я зазвичай ляпас нові наволочки на неї і змусити їх використовувати його, щоб спати.

Відповідь
Дівчата мастурбувати, потерши їх клітор або, дотримуючись речі в їх піхви, використовуючи вібратор або проточну воду на їх "рядових"

Відповідь
Я люблю ходити в Valkyrie і спати на стару подушку. Не кажи нікому, до?

Добре також, хто-небудь запропонував пальцем собі або за допомогою проточної води?

Відповідь
* Дивиться на Val * Не ходіть даючи їй ідеї зараз. * Вистачає шаблю і кладе її під мій плащ * Ви збираєтеся не де близько цього.

Відповідь
Руб Ви клітор і вставляти пальці в піхву або використання вібратора або фалоімітатора.

Відповідь
деякі дівчата дотримуються є пальці там деякі дівчата використовують фалоімітатори і так дівчата використовують проточну воду

Відповідь
У вас є кілька хороших відповідей ....
але
Якщо ви йдете в Валь візьмемо вашу власну подушку ...
Її стара моя .....
Світ.

Відповідь
отримати подругу, щоб показати вам.

Hawt.

EDIT: В останній раз я зупинявся ай Валькірія, я був сирим подушку. Це пояснює вона.

Відповідь
Горб щось

Відповідь
Ковзна вгору і вниз полюса дитячий майданчик, катання на конях, .....

Відповідь
пальцем собі

Відповідь
Що б почувається добре.

Відповідь
Так ... Я знаю, що ви маєте на увазі ...

Схоже, що такі відходи з хлопцями, як я в світі ...

Відповідь
Мені подобається ходити в Vals і, використовуючи її подушку .... не кажи нікому, гаразд ...

Відповідь
не робіть цього.
мають відношення.
Original post: http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20090207195559AAGfJpC